Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sistem00/it-blok.com.ua/www/catalog/controller/blog/blog.php on line 341 КЕРІВНИЦТВО ЯК ОНОВИТИ ПРОЦЕСОР
Працюємо:09:00 - 02:00

ЯК ОНОВИТИ ПРОЦЕСОР

ЯК ОНОВИТИ ПРОЦЕСОР 
Коли ви хочете оновити процесор? Зазвичай це відбувається тому, що ваші ігри і програми працюють не так гладко, як вам хотілося б. 

ЦП - це «мозок» вашого ПК, який допомагає запускати програми, виконувати операції і просто в цілому допомагає вашій системі «робити те, що потрібно». Оновлення вашого процесора може бути відмінним способом підвищити продуктивність вашого ПК, але якщо ви новачок в заміні обладнання, є кілька речей, які вам потрібно знати, перш ніж почати.


ПІДГОТУЙТЕСЬ ДО РОБОТИ НАД ОНОВЛЕННЯМ
Щоб правильно оновити процесор і отримати бажану швидкість, вам потрібно буде виконати деяку підготовчу роботу. Перш ніж ви навіть купите цей новий процесор Intel або AMD, дотримуйтесь цього контрольному списку: 


СУМІСНІСТЬ МАТЕРИНСЬКОЇ ПЛАТИ 
Подивіться на марку і модель вашої материнської плати і досліджуйте нову модель процесора. Переконайтеся, що материнська плата яка у вас є може підтримувати новий процесор - в іншому випадку вам може знадобитися перейти на сумісну плату. 
Якщо вони несумісні - пора вивчити, які моделі найкраще підійдуть для вашого поновлення.


ОНОВЛЕННЯ І РЕЗЕРВНЕ КОПІЮВАННЯ

Перш ніж робити що-небудь ще, створіть резервну копію даних на зовнішньому диску або в хмарної службі. Хоча мені подобається зберігати оптимізм, у вас буде більше спокою, якщо ви точно будете знати, що всі файли збереження вашої гри десь заховані, про всяк випадок. 
Якщо з моменту останнього оновлення ЦП минув певний час, є невелика ймовірність, що ваш BIOS (базова система введення / виведення) також може потребувати оновлення. BIOS міститься в мікросхемі на материнській платі і допомагає форматувати обладнання при включенні комп'ютера. 
Якщо ви знайшли побачили що вашому BIOS необхідно оновлення, пошукайте інструкції по моделі вашої системи. Цей тип поновлення важливіший, ніж звичайне оновлення програмного забезпечення, тому переконайтеся, що ви строго прямуєте інструкцій для своєї системи.


ЗБЕРИ СВОЇ ІНСТРУМЕНТИ
Вам знадобитися: 
 
 - Хрестова викрутка 
 - Контейнер(и) для дрібних деталей (необов'язково, але рекомендується, щоб ви нічого не втратили) 
 - Медичний спирт
- М'яка тканина (переконайтеся, що це антистатична тканина) 
 - Термопаста - життєво важлива для відводу тепла від процесора, тому не пропускайте цей крок. 
 - Браслет заземлення (додатково)
Заземлення дуже важливо, тому переконайтеся, що ви працюєте на чистій поверхні з твердою підлогою під вами. Періодичне дотик до металевої поверхні корпусу комп'ютера також допоможе вам залишатися заземленим, якщо у вас немає модного браслета.


ЗАМІНА
Прийшов час сісти за комп'ютер і замінити процесор! 


1.) ВИМКНІТЬ ВИМКНІТЬ 
Очевидний початок, але переконайтеся, що ви відключили, вимкнули всі від мережі і готові до роботи..


2.) ЗАЗЕМЛІТЬ СЕБЕ
Торкніться металевої частини корпусу комп'ютера, щоб переконатися, що в ваших руках немає заряду. 


3.) ОТКРОЙТЕ ПК
Покладіть ваш комп'ютер на сторону, і зніміть бічну панель від нього, щоб потрапити в всередину корпусу.


4.) ЗНІМІТЬ РАДИАТОР
Радіатор вашого процесора призначений для відводу тепла від цього компонента. Його можна прикріпити або до охолоджувача з вентилятором, або до рідинної лінії і радіатора. 
Перш ніж торкатися до яких-небудь внутрішніх компонентів, переконайтеся, що ви заземлені. 
Є чотири гвинта закріплюють ваш радіатор до материнської платі, вони знаходяться на верхній частині процесора. Викриття ці гвинти, відкладіть їх, якщо потрібно, і зніміть радіатор.


5.) ОЧИСТІТЬ СПИРТОМ
На радіаторі залишаться залишки термопасти. Для очищення використовуйте м'яку тканину і медичний спирт. 


6.) ПРИБЕРІТЬ СТАРИЙ ПРОЦЕСОР
Є невеликий важіль, який утримує кожух над процесором на місці. Вам потрібно буде натиснути на важіль, перемістити його в сторону і відпустити, щоб відкрити кришку. 
ЗАВЖДИ беріть процесор за краї. НЕ торкайтеся контактів або пластин. Стисніть процесор за краї і вийміть його.


7.) ЗАМІНИТИ ПРОЦЕСОР 
Розпакуйте свій новий процесор. У кутку повинен бути індикатор, який збігається з символом на сокеті вашого процесора. Візьміться за краї процесора і акуратно вставте його на місце. Відкиньте кришку, натисніть важіль вниз, і зафіксуйте його. 


8.) ТЕРМОПАСТА
Нанесіть невелику кількість термопасти на центр процесора.


9.) УСТАНОВІТЬ  РАДИАТОР
Вирівняйте ваш радіатор над процесором, і помістіть його над процесором. При установці різьбових з'єднань використовуйте метод скручування «X», щоб переконатися, що ваша материнська плата не деформується. Не затягуйте занадто сильно!


10.) ТЕСТ
Все готово! Тепер настав час подивитися, включиться він. Поки не встановлюйте бічну панель корпусу, раптом вам потрібно буде усунути неполадки. Якщо ваш комп'ютер завантажується, все готово!


ПОШУК ПРОБЛЕМИ 
Отже, ви пройшли через усе це, підключилися до розетки і натиснули кнопку харчування ... і нічого не відбувається surprise Не панікуйте! Знову вимкніть живлення і спробуйте наступні рішення:


1.) ПІДКЛЮЧЕННЯ КУЛЕРА ДО МАТЕРИНСЬКОЇ ПЛАТИ 
Слід пересвідчитись, що ви не затягнули гвинти на вашому радіаторі занадто сильно і що ваша плата не деформована. Відверніть кожен гвинт на півоберта, щоб він послабився, і спробуйте знову завантажитися.


2.) RAM
Компоненти можуть переміщатися, коли ви переміщаєте свою систему. Іноді перевстановлення оперативної пам'яті вирішує проблему. Просто натисніть, щоб звільнити оперативну пам'ять з слота, а потім повторно. Переконайтеся, що ви чуєте клацання! 


3.) КАБЕЛЬНІ З'ЄДНАННЯ
Кабелі можуть зміститися або послабити в цьому процесі, тому перевірте всі свої з'єднання і переконайтеся, що все надійно підключено.


4.) СКИДАННЯ BIOS
На вашій платі може бути кнопка скидання BIOS. Зверніться до керівництва по материнській платі, щоб дізнатися, як скинути BIOS. 


5.) ВСЕ ЩЕ НЕ ПРАЦЮЄ ??
Спробуйте повторити кроки установки ще раз, переконавшись, що все вирівняно і налаштоване правильно. 
Якщо все ж нічого не працює, ви можете спробувати повернути / замінити цей процесор, так як він може бути несправним.


ТЕСТ-ДРАЙВ
Якщо ви впоралися з усуненням неполадок або ваш комп'ютер завантажився відразу, вітаю! Випробуйте свій новий комп'ютер в одній з ваших улюблених ігор!

Коментарі
Написати коментар

Теги: ЯК ОНОВИТИ ПРОЦЕСОР, ЦП це, Купити комп'ютер, з ігровим процесором