Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sistem00/it-blok.com.ua/www/catalog/controller/blog/blog.php on line 341 КРАТКЕ КЕРІВНИЦТВО ЯКИЙ ПРОЦЕСОР ВАМ ПОТРІБЕН?
Працюємо:09:00 - 02:00

ЯКИЙ ПРОЦЕСОР ВАМ ПОТРІБЕН?

ЯКИЙ ПРОЦЕСОР ВАМ ПОТРІБЕН? КРАТКЕ КЕРІВНИЦТВО 
При складанні ПК вибір процесора - це перший крок. ЦП - це головний процесор у вашій системі. Вони дотримуються інструкцій різних програм і виконують завдання в режимі реального часу. Правильний вибір ЦП допоможе вашій системі запускати всі ваші програми та ігри.
ВПЛИВ ЦП:

  • Частота кадрів 
  • Якість потоку 
  • Діяльність промальовування
  • Анімація 
  • Фізика руйнування 
  • Редагування продуктивності програмного забезпечення 
  • І багато іншого 

INTEL АБО AMD? 


Більшість людей, які бажають купити ЦП, починають з порівняння провідних торгових марок виробників ЦП: Intel і AMD. 
AMD домоглася великих успіхів у виробництві високопродуктивних процесорів для геймерів, творців контенту і багато чого іншого. Однак Intel довгий час була лідером у виробництві процесорів і до сих пір виробляє першокласне обладнання. Будь-який з цих брендів - хороший вибір для побудови системи. Отже, як ви вирішите, який процесор купити? 
Визначтеся яким буде ваш комп'ютер в першу чергу. Виходячи з вибору подумайте про вартість. Нарешті, зверніть увагу на енергоспоживання та перспективні рішення (наприклад, як довго ви плануєте зберігати систему перед оновленням). 

ЯК ЧИТАТИ НАЗВИ І НОМЕРИ МОДЕЛЕЙ ЦП 
Назви моделей ЦП можуть збивати з пантелику, але коли ви розумієте, як вони працюють, зробити вибір буде простіше. 
і Intel, і AMD засновують свої номери і назви моделей на системі «добре, краще, ще краще». Нижчі числа передбачають більш низьку продуктивність, наприклад, Intel i3 або AMD Ryzen 3.Після i3 або Ryzen 3 номери серій збільшуються до 5, 7 і 9, щоб назвати процесори з все більшою і більшою потужністю. 
Для максимальної продуктивності серії Intel Core X і AMD Threadripper пропонують серйозну потужність, але переважній більшості користувачів вони не потрібні. Ці процесори також працюють за високою ціною, тому будьте готові витратити набагато більше, якщо ви інвестуєте в один з них.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЦП ЗА СЦЕНАРІЄМ ВИКОРИСТАННЯ 


ІГРИ 

Ігри залежать від продуктивності ЦП, але їм не потрібен найпотужніший ЦП на ринку. Для геймерів з обмеженим бюджетом підійде процесор середнього рівня з відмінним графічним процесором. Такі колекції, як Intel i5 або Ryzen 5 від AMD, забезпечать вам хорошу ігрову продуктивність, і ви зможете заощадити трохи більше коштів на цьому графічному процесорі. 
ТВОРЧА ПРАЦЯ 
Для користувачів, яким потрібен ЦП для редагування відео, потокової передачі і розробки ігор, ЦП більш високого рівня допоможе виконувати більш складні завдання. Якщо ви шукаєте систему, яка може одночасно грати і транслювати, ви також захочете інвестувати в високопродуктивний процесор, щоб якість вашого потоку не постраждало. I7 Intel або Ryzen 7 від AMD має відповідати цієї мети добре. Ви також можете придбати прискорену систему, якщо хочете розкрити всю міць свого процесора. 
КРАЩА ПОТУЖНІСТЬ 
Якщо ви шукаєте для кращої продуктивності процесора на ринку прямо зараз, ви не можете пройти повз Intel Core X або Ryzen Threadripper ліній.Ці процесори мають достатню потужність, щоб адаптуватися до багатьох завдань, і забезпечують хорошу довговічність у міру розвитку технологій. 
ТАКТОВА ЧАСТОТА ПРОЦЕСОРА, ЯДРА І ПОТОКИ


ТАКТОВА ЧАСТОТА

Як правило, ви повинні звертати увагу на тактову частоту процесора, щоб оцінити, наскільки чуйною буде ваш процесор. Майте на увазі, що порівняння тактової частоти працює тільки в межах того покоління процесорів, на яке ви дивитеся. ЦП старого покоління з тією ж тактовою частотою, що і сучасний ЦП, буде працювати інакше. 
КІЛЬКІСТЬ ЯДЕР
Використовуючи кількість ядер, подумайте, скільки багатозадачності може знадобитися вашій системі. Для ігор досить від 4 до 8 ядер. Якщо ви хочете транслювати або створювати контент, вам потрібно шукати ЦП з великою кількістю ядер, оскільки ці завдання вимагають більшої обчислювальної потужності.
ПОТОКИ
Потоки ЦП і технологія гіперпоточності викликають багато шуму і реклами. Подумайте, чи можуть програми, які ви використовуєте, використовувати ці потоки. Багато популярні ігри як і раніше дуже слабо використовують технологію потоків. Однак обчислювальні завдання, такі як редагування відео, значно підвищують продуктивність на гіперпоточном процесорі. 
ТЕПЛОВОЇ ДИЗАЙН І РОЗГІН


Процесори виконують багато роботи, і як наслідок виділяють багато тепла. Правильна система охолодження допоможе вашому процесору досягти максимальної продуктивності. 
Багато процесори добре справляються з системою повітряного охолодження. Для високопродуктивних мікросхем рідинне охолодження може забезпечити кращу ефективність, а також більш тиху систему. Вивчіть теплову схему вашого процесора, щоб визначити, яка система охолодження найкраще і скільки енергії їй буде потрібно від вашого джерела живлення. 
Якщо ви сподіваєтеся розігнати свій комп'ютер, вам буде потрібно надійна система охолодження будь-якого типу, щоб допомогти вашій системі працювати за її межами. 

ВИСНОВОК
Після того, як ви вибрали свій процесор, ви на шляху до створення ПК своїй наступній мрії. Потім перевірте параметри вашої материнської плати і погляньте на набори мікросхем для кожної моделі, щоб дізнатися, які функції вони пропонують. 
Хочете відразу ж купити комп'ютер для різних завдань? Почніть тут: 
Офісний комп'ютер - бюджетна збірка для нескладних завдань. 
Intel або AMD - незалежно від того, чи виберете ви систему Intel або AMD, ми подбаємо про те, щоб ваш комп'ютер відповідав вашим потребам в продуктивності. 
ПК по рейтингу покупців - ознайомтеся з деякими з наших фірмових продуктів. 
Комп'ютер для творчості - якщо ви в першу чергу є творцем контенту або вам потрібен комп'ютер, який може робити все це, почніть тут. 
Ігровий комп'ютер - хочете просто відразу ж грати в ігри? У нас є готові системи, так що ви можете позбутися від стресу і перейти до ігор. 
Ми відправимо вам попередньо зібраний ПК, протестований і готовий до роботи.

Коментарі
Написати коментар

Теги: ЯКИЙ ПРОЦЕСОР ВАМ ПОТРІБЕН, INTEL АБО AMD, купити комп'ютер, для ігор, збірка ПК