Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sistem00/it-blok.com.ua/www/catalog/controller/blog/blog.php on line 341 Як оновити оперативну пам'ять (ОЗУ)
Працюємо:09:00 - 02:00

Як оновити оперативну пам'ять

ЯК ОНОВИТИ ОПЕРАТИВНУ ПАМ'ЯТЬ
Якщо ви вчитеся оновлювати оперативну пам'ять, у нас є хороші новини. ОЗУ, мабуть, одне з найпростіших оновлень, яке ви можете зробити на своєму ПК. Але це не означає, що знання того, яку оперативну пам'ять, скільки ОЗУ або яка модель підходить для вашого ПК, також є простим процесом. 
Ми допоможемо вам крок за кроком, щоб ви могли прийняти оптимальне рішення при оновленні свого ПК .


ЩО ТАКЕ ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ?
ОЗУ або оперативна пам'ять - це короткочасна пам'ять вашого комп'ютера. Вона тимчасово утримує інструкції всіх різних програм, які ви використовуєте, і при необхідності відправляє їх в ваш системний процесор. Таким чином, ви можете легко перемикатися між програмами (або вкладками браузера).
Коли ви оновлюєте оперативну пам'ять, це допомагає підвищити продуктивність вашого процесора, забезпечити більш плавну і коротку завантаження і поліпшити загальну роботу вашого ПК.

ТАК ЩО МЕНІ ПОТРІБНО? ЯКА ОЗУ ПОТРІБНА?
Отже, яка оперативна пам'ять вам дійсно потрібна? Є кілька способів визначити оновлення ОЗУ, яке найкраще сумісно з вашою системою, але найкраще звернутися до керівництва по вашій системі. Якщо ви все ще не впевнені, є безліч онлайн-інструментів для сканування системи, які допоможуть вам визначити ваші варіанти сумісності. 
Це також важливо знати, як багато оперативної пам'яті вам потрібно. Якщо у вас в даний час є ігровий ПК або інша високопродуктивна система, вам потрібно мати як мінімум дві карти оперативної пам'яті і як мінімум 16 гігабайт загального сховища. Це гарантує, що якщо одна флешка вийде з ладу, у вас буде резервна копія. Крім того, 16 гігабайт повинні покрити більшу частину вимог до продуктивності для ваших ігор або інших вимогливих програм. 
Ви завжди можете отримати більше оперативної пам'яті, якщо хочете, але це повинно бути відмінною відправною точкою, яка допоможе вам на шляху до високої продуктивності. 
Після того, як ви просканували свій комп'ютер і придбали потрібний тип оперативної пам'яті, ви захочете приступити до її встановлення. На щастя, це досить простий процес.

1.) ЗБЕРІТЬ УСЕ НЕОБХІДНЕ
Для початку вам знадобиться кілька інструментів: 
 - Викрутка 
 - Заземляющее пристрій (опціонально) 
 - Нова RAM 
 - Ваше системне керівництво


2.) ВИМКНІТЬ КОМП'ЮТЕР

Це досить очевидно, але переконайтеся, що ваша система повністю виключена і відключена від мережі, перш ніж виконувати будь-які оновлення.


3.) ОТКРОЙТЕ СВІЙ КОМП'ЮТЕР

Акуратно покладіть комп'ютер на бік і зніміть бічну панель.


4.) ЗАЗЕМЛИТЕ СЕБЕ

Якщо у вас немає браслета або іншого заземлюючих пристроїв, якi просто доторкніться до нефарбованої металевої частини корпусу, щоб розрядити електрику, яке може виявитися в ваших руках. Дуже важливо, щоб ви заземлені, перш ніж торкатися до будь-якого компонента всередині вашого ПК, так як статичну електрику може викликати коротке замикання в вашій системі і зруйнувати один або всі ваші компоненти. Переконайтеся, що ваша поверхня чиста, і працюйте в небезпечній зоні з дерев'яною підлогою або іншою статтю без килимового покриття.


5.) ПРИБЕРІТЬ ІСНУЮТЬ МОДУЛІ ПАМ'ЯТІ

Просто натисніть на них, і ваша оперативна пам'ять повинна вискочити. Видаліть стару оперативну пам'ять і відкладіть її.


6.) УСТАНОВИТЕ НОВУ RAM

Нова оперативна пам'ять повинна поміститися в слоти на материнській платі так само, як і стара. У вашій оперативної пам'яті буде виїмка, яка повинна збігатися з роз'ємом вашої материнської плати. Вирівняйте виїмку, натисніть на RAM і почекайте, поки він не клацне.


7.) ТЕСТ НА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Перед тим, як знову встановити бічну панель на свій комп'ютер, ви повинні переконатися, що ваша система працює правильно і що ніяких додаткових налаштувань не потрібно робити ні в одному з ваших компонентів. Поставте комп'ютер назад, підключіть його знову, включіть джерело живлення і включіть систему.


8.) УСУНЕННЯ НЕСПРАВНОСТЕЙ

Якщо у вас виникли проблеми із завантаженням системи, ось кілька загальних виправлень: 
Якщо ви чуєте звуковий сигнал материнської плати кілька разів або отримуєте повідомлення про помилку: можливо, ваша оперативна пам'ять встановлена ​​неправильно. Вимкніть комп'ютер, вийміть і переустановите оперативну пам'ять. Перед повторним включенням комп'ютера переконайтеся, що всі модулі пам'яті надійно закріплені. 
Якщо ваша система взагалі не завантажується: вам потрібно перевірити всі з'єднання всередині вашого комп'ютера. При оновленні компонентів досить легко випадково вдарити кабель або щось від'єднати. 
Для будь-яких інших повідомлень про помилки: зверніться до майстра по ПУ або скористайтеся інтернет ресурсами.


9.) ЗАКРИЙТЕ СВІЙ КОМП'ЮТЕР

Переконавшись, що ваш комп'ютер працює правильно, вимкніть систему, замініть бічну панель і насолоджуйтеся нової продуктивністю, яку ви отримаєте від своєї нової оперативної пам'яті!

Коментарі
Написати коментар

Теги: ЯК ОНОВИТИ Оперативну пам'ять, ЗАМІНИТИ, ЯК ОНОВИТИ, оперативну, ПАМ'ЯТЬ, ЩО ТАКЕ ОЗУ