Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sistem00/it-blok.com.ua/www/catalog/controller/blog/blog.php on line 341 ЯК ВИБРАТИ, ЩО КРАЩЕ: SSD АБО HDD?
Працюємо:09:00 - 02:00

ЩО КРАЩЕ: SSD АБО HDD?

ЩО КРАЩЕ: SSD АБО HDD? 
SSD або HDD? Який тип жорсткого диска вибрати і чому він важливий? 
Жорсткий диск грає дуже важливу роль в продуктивності вашого ПК. Обраний тип сховища вплине на швидкість вашого комп'ютера, час завантаження і надійність. 
Незалежно від того, вибираєте ви твердотільний накопичувач або жорсткий диск для свого наступного ігрового ПК, ви захочете дізнатися, як вони обидва працюють. Ці два диска виконують одну і ту ж роботу по зберіганню даних, але спосіб, яким вони це роблять, сильно відрізняється. 


ЯК ПРАЦЮЄ ЖОРСТКИЙ ДИСК?
Жорсткі диски механічні, на відміну від чіпа, з якого складається SSD. Усередині традиційного жорсткого диска знаходяться «пластини» або диски, покриті магнітним матеріалом. Ви також знайдете важіль читання / запису, який переміщається по пластинах так само, як програвач грамплатівок. Пластини обертаються з високою швидкістю, в той час як важіль читання / запису слід командам для виклику або запису інформації. Шляхом незначної зміни магнітного малюнка на поверхні диска, тонарм може записувати інформацію в двійковому коді на диски. Зчитуючи магнітний малюнок, може згадати інформацію. 
Коли ви зберігаєте файли на традиційному жорсткому диску, він магнітно записує код цих файлів в осередку зберігання. Але що станеться, якщо ви захочете видалити файл? 
Єдині команди, які є на традиційному жорсткому диску, - це «читання» або «запис». Коли ви видаляєте файл на своєму комп'ютері, ви кажете диску обробляти простір, в якому знаходиться цей файл, як порожній простір.Те ж саме вірно і при переформатуванні диска; диск знає що потрібно ігнорувати існуючий файл або інформацію, поки жорсткий диск не заповнить цей простір новою інформацією. Ось чому жорсткі диски часто можна відновити навіть після видалення або навіть переформатування файлів.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ У HDD?
Надзвичайно надійний протягом тривалого періоду часу (від 9 до 11 років) при хорошому зверненні 
Стійкий до розкладання з плином часу при зберіганні в сухих умовах з низькими температурами 
Зазвичай дешевше 
Зниження ризику втрати даних 
Набагато простіше надійно стерти і використовувати повторно

ЯКІ НЕДОЛІКИ У HDD?

Можливі механічні поломки 
У порівнянні з SSD, більш повільне час відгуку 
Чутливий до температури, може вийти з ладу, якщо залишити його в спеку або холод, висота також впливає на продуктивність 
Слабкість до вібрацій і ударів 
Більше, важчий і крупніше

ЯК ПРАЦЮЄ SSD?
Твердотільні накопичувачі відрізняються від традиційних жорстких дисків практично в усьому. Але для звичайного користувача ви не помітите різниці при переміщенні файлів на своєму ПК. 
Твердотільні накопичувачі використовують електронні схеми для зберігання та вилучення даних, тому їм не потрібно використовувати будь-які механічні деталі. Це робить їх набагато швидше, ніж механічний жорсткий диск, і саме з цієї причини багато людей люблять завантажувати свою операційну систему на SSD. SSD працює на флеш-пам'яті. Зазвичай це незалежна флеш-пам'ять NAND. 
Замість того, щоб писати двійковий код шляхом створення магнітного візерунка, твердотільні накопичувачі електронно програмують двійкового коду в осередку пам'яті. Осередки організовані в сторінки, близько 64 сторінок згруповані в блок, і блоки заповнюються послідовно. 
Блоки можуть бути повністю записані тільки один раз. Якщо SSD хоче повторно використовувати простір для зберігання в частині блоку, він повинен повністю стерти дані у всьому цьому блоці. 
Якщо ви стираєте і перезаписувєте дані в один і той же блок на своєму твердотільному накопичувачі знову і знову, диск зношується набагато швидше, ніж його фактичний термін служби.Щоб зберегти твердотільні накопичувачі в робочому стані довше, використовується метод, званий «вирівнювання зносу», для рівномірної записи даних на диск. Таким чином, жоден блок не деградує швидше, ніж інший.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ У SSD?
Набагато швидше, ніж у HDD. Дешеві моделі перевершать деякі традиційні приводи. 
Стійкість до двох вібрацій, ударів і інших забруднень 
Може працювати при більш екстремальних температурах і на висоті 
Велика ємність зберігання 
Маленький, тонкий і легкий

ЯКІ НЕДОЛІКИ у SSD?
Невикористані твердотільні накопичувачі можуть почати втрачати дані протягом одного або двох років. З цієї причини я не рекомендую твердотільні накопичувачі для тривалого архівного зберігання. 
Дорожче традиційних жорстких дисків 
Чутливий до відключень електроенергії

Незалежно від того, вибираєте ви SSD або HDD, у нас є безліч налаштувань на вибір в усіх наших системах! Наші менеджери зможуть підібрати для вас збірку ПК з SSD і / або HDD під потрібну вам роботу або гри.

Коментарі
Написати коментар

Теги: ЯК ВИБРАТИ, ЩО КРАЩЕ SSD АБО HDD, Купити комп'ютер з SSD, Купити комп'ютер з HDD, Купити комп'ютер з SSD M.2 NVMe