Працюємо в умовах воєнного стану.
#UkrainianWar #RussiaInvadedUkraine
0 800 751 710Безкоштовно з усіх номерів
Кошик
порожній
ІГРОВИЙ АБО СТРІМІНГ (потокової передачі) ПК, В ЧОМУ РІЗНИЦЯ

ІГРОВИЙ АБО СТРІМІНГ (потокової передачі) ПК, В ЧОМУ РІЗНИЦЯ

Автор: John Дата: 24.04.2021 Переглядів: 766 Коментарі: 0

ІГРОВИЙ АБО СТРІМІНГ (потокової передачі) ПК, В ЧОМУ РІЗНИЦЯ ?
Отже, давайте розберемося в чому ж різниця між ігровим і потоковим ПК? 

Передача потокового і запуск ігор - це абсолютно різні завдання для ПК, і для їх виконання потрібна різна обладнання. Професійні стримери, як правило, використовують вторинні збірки для обробки своїх потоків, щоб зберегти продуктивність ігрового ПК виключно для ігор. 

Проте можна створити ПК, які можуть робити і те, і інше - наші ігрові ПК можна налаштувати так, щоб вони ідеально підходили для потокової передачі. Купити комп'ютер для ігор і стрімінга допоможуть наші менеджери. 


ЯКЕ ОБЛАДНАННЯ ДІЙСНО ВИКОРИСТОВУЄ ПОТОКОВА ПЕРЕДАЧА? 

Можна виділити потоковий комп'ютер в трьох місцях: ваш процесор (ЦП) , ваша пам'ять (RAM) і ваша карта захоплення (карта оцифровки). Якщо ви створюєте систему подвійного призначення для ігор і потокової передачі, ваш графічний процесор і твердотільний накопичувач також будуть важливі.


ПРОЦЕСОР


Ігри проти потокового процесора ПК 
Передача потокового сильно залежить від вашого процесора для обробки відео і аудіо, які ви транслюєте. Для виділених ПК для потокової передачі це повинно стати вашим найбільшим вкладенням. Високопродуктивні процесори з великою кількістю ядер допоможуть кодувати високоякісні потоки і записи, зберігаючи при цьому дозвіл і частоту кадрів. Наші ПК оснащені новітніми процесорами Intel і AMD, так що ви можете легко грати і транслювати. 


ПАМ'ЯТЬ RAM


Пам'ять вашого ПК відповідає за тимчасове зберігання програмних інструкцій, яким повинен слідувати ваш процесор, тому відмінна оперативна пам'ять допомагає відмінному процесору працювати з максимальною ефективністю. 
 
Коли ви відкриваєте будь-яку програму, ваша оперативна пам'ять приймає інструкції з цієї програми і зберігає їх для доступу вашого процесора і дотримання їх, без необхідності їх утримувати. Недостатньо оперативної пам'яті призведе до зниження або зупинці продуктивності, тому що це змусить ваш процесор працювати важче. 
 
В наші дні гри використовують досить багато пам'яті - графічні процесори зазвичай мають власну вбудовану пам'ять, тому оперативна пам'ять вашої системи не приймає на себе повну навантаження. Якщо ваша система призначена для запуску ігор і потокової передачі, ви повинні переконатися, що у вас достатньо - не менше 16 гігабайт для запуску, хоча більше чим більше тим краще.


КАРТА ЗАХОПЛЕННЯ (КАРТА ОЦИФРОВКИ)

Якщо ви хочете добитися максимальної продуктивності для своїх потоків, карта захоплення - відмінний спосіб підключити виділений комп'ютер для потокової передачі до ігрового ПК.

Карти захоплення допомагають отримувати відео з вашого ігрового ПК і відправляти його в ЦП вашої виділеної потокової системи для кодування. Багато штатні стримери використовують цей підхід, щоб максимізувати продуктивність в обох системах.


GPU


Можливо, ви захочете використовувати графічний процесор в своїй виділеної потокової системі, але вам не знадобиться та ж продуктивність, яка потрібна для ігрового ПК. Фактично, для деяких потокових ПК відеокарти взагалі не потрібні - вони використовують вбудовану обробку графіки в своєму процесорі.

Якщо вам потрібна система, яка може зробити все це, однак, ви хочете високої якості GPU і CPU і обробляти навантаження кодування ваших ігор і потокового відео. Багато з графічних процесорів останнього покоління від AMD і NVI DIA ідеально підходять для цього.


SSD


Коли справа доходить до потокової передачі, ваш жорсткий диск має вирішальне значення, тому що на ньому буде зберігатися ваша ОС, файли гри і програмне забезпечення, яке ви використовуєте для потокової передачі. Висока продуктивність SSD матиме можливість скоротити час завантаження для ваших ігор.

Якщо ви записуєте так само, як і потокову передачу, вам, ймовірно, також знадобиться високопродуктивний жорсткий диск або традиційний жорсткий диск для зберігання цих записів. Більш висока швидкість читання і запису (швидкість, з якою ваш жорсткий диск може зберігати або відтворювати інформацію для вас) гарантує, що ваші записи будуть збережені з високою якістю.


ВИСНОВОК

Хоча багато професійних стримери використовують виділену систему, тому їх ігрова продуктивність не страждає, цілком можливо створити ПК, на якому можна легко грати і транслювати. Ознайомтеся з нашою колекцією ігрових ПК і налаштуйте їх на свій смак.

Коментарі
Написати коментар