9:00 – 19:00 Сб до 18:00 · Нд вихідний
RU |
0 0 0 0

IT-Blok Мультимедійний G4560 R2 B

0 відгуків · Переглядів: 2279 · Код товару: 698
IT-Blok Мультимедійний G4560 R2 B
Відеокарта
GeForce GTX 1050
Процесор
Pentium G4560
Кількість ядер
2 ядра
Кількість потоків
4 потока
Об'єм пам'яті ОЗП
4 Гб
Об'єм HDD
320 Гб SATA III
Характеристики
ОЗУ
НDD
ВідеокартаGeForce GTX 1050
ПроцесорPentium G4560
Кількість ядер2 ядра
Кількість потоків4 потока
Тактова частота ядра3.50 ГГЦ
Об'єм пам'яті ОЗП4 Гб
Корпус1stPlayer Mi2-A-BK-2F7R-1F7 Black
Блок живлення500W 80+

Блок живлення. Завдяки встановленому блоку живлення потужністю 500 Вт комп'ютер має стабільне живлення, що дозволяє використовувати потужні компоненти та забезпечує надійну роботу системи.

Корпус. Корпус 1stPlayer Mi2-A-BK-2F7R-1F7 Black — це стильне та функціональне рішення для складання сучасного ПК. Він виконаний у строгому чорному кольорі та поєднує в собі продуманий дизайн, хорошу вентиляцію й зручність встановлення комплектуючих.
Корпус оснащений трьома попередньо встановленими вентиляторами з підсвічуванням, що забезпечує ефективний повітряний потік і надає системі привабливого вигляду. Бічна панель із прозорого акрилу дозволяє продемонструвати внутрішні компоненти та підсвічування.
1stPlayer Mi2-A-BK-2F7R-1F7 Black підтримує встановлення повнорозмірних відеокарт, процесорних кулерів і достатньої кількості накопичувачів, що робить його чудовим вибором для створення ігрового або універсального ПК.

Відгуки